40M SC/UPC 2 Jedri Notranji priključni optični patch kabel enem načinu FTTH Spusti svjetlovodni Skakalec G652D Patch vodilo kabla 2 jekla 40mtr 40M SC/UPC 2 Jedri Notranji priključni optični patch kabel enem načinu FTTH Spusti svjetlovodni Skakalec G652D Patch vodilo kabla 2 jekla 40mtr 40M SC/UPC 2 Jedri Notranji priključni optični patch kabel enem načinu FTTH Spusti svjetlovodni Skakalec G652D Patch vodilo kabla 2 jekla 40mtr 40M SC/UPC 2 Jedri Notranji priključni optični patch kabel enem načinu FTTH Spusti svjetlovodni Skakalec G652D Patch vodilo kabla 2 jekla 40mtr 40M SC/UPC 2 Jedri Notranji priključni optični patch kabel enem načinu FTTH Spusti svjetlovodni Skakalec G652D Patch vodilo kabla 2 jekla 40mtr 40M SC/UPC 2 Jedri Notranji priključni optični patch kabel enem načinu FTTH Spusti svjetlovodni Skakalec G652D Patch vodilo kabla 2 jekla 40mtr

40M SC/UPC 2 Jedri Notranji priključni optični patch kabel enem načinu FTTH Spusti svjetlovodni Skakalec G652D Patch vodilo kabla 2 jekla 40mtr

€11.10
Na zalogi
p141

Oznake: ftth, fiber orodje, padec vlaken, lc kika, ščit žice, kabel spusti vlaken, 2 jedro vlakna, om3 patch kabel, avdio kabel ščit, fiber optic cable singlemode.

  • Številka Modela: DPC-2C-40M
    RL: >50dB
    DIOD: 1pc
    Dolžina: 40M
    Tip Konektorja: SC/UPC
    JEKLA: 2
    Blagovna Znamka: NoEnName_Null
    VLAKEN: 2 Jedra
    Postavka: padec patch kabel
    IL: 0.3 dB
    Vlakna Tipa: En Način

    Email:[email protected]

    Skype:e_link60

    SC UPC Notranji priključni optični patch kabel Kabel enem načinu Simplex FTTH Spusti Fiber Optic Cable G652D skakalec kabel 2 Core 2 Jekla

    2 Jedri 2 Jekla:

    PIC Kažejo:

  • Mnenja in ocene (1)

    Napiši mnenje

Podobni izdelki